«100 експрес-уроків української» Олександр Авраменко

«100 експрес-уроків української» Олександр АвраменкоНазва: 100 експрес-уроків української
Автор: Олександр Авраменко
Рік: 2017
Кількість сторінок: 192

Жанри: Українська освітня література, Наука, Освіта

Про книгу

Задля легкості та безпроблемного оволодіння нюансами українського мовлення, вам рекомендується придбати книгу “100 експрес-уроків з української”. Цей компактний самонавчальник допоможе вам лаконічно та невимушено розібратися у важливих аспектах лексичного та граматичного вживання. Відповіді на складні питання з будови речень та використання слів надані в зрозумілій формі, а помилки виправляються завдяки цікавим поясненням.

Спочатку ця концепція була втілена у відеоуроках, що регулярно транслювалися на каналі “1+1”. За короткий час вони здобули величезну популярність, що спонукало до створення друкованої версії – самонавчальника.

“100 експрес-уроків з української” – це проект відомого філолога та україніста, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка, якому неодноразово вдалося надихнути на вивчення української мови політиків та зірок шоу-бізнесу. Автор визначає свою мету в популяризації рідної мови, відчиняючи двері до неї без зайвого формалізму.

В книзі автор подає не тільки теоретичні пояснення, але й ілюстрації, які привертають до себе увагу та полегшують засвоєння матеріалу. Таким чином, у цьому виданні навчання перетворюється на цікавий процес, а неточності в мовленні, які виникають у побутових та офіційних ситуаціях, стають легше виправити завдяки зрозумілим поясненням.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «100 експрес-уроків української» Олександр Авраменко

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук