«Над Світязем ранок. Пісенна збірка» Мирослав Стефанишин, Микола Мартинюк

«Над Світязем ранок. Пісенна збірка» Мирослав Стефанишин, Микола МартинюкНазва: Над Світязем ранок. Пісенна збірка
Автор: Мирослав Стефанишин, Микола Мартинюк
Рік: 2013
Кількість сторінок: 44

Жанри: Наука, Освіта, Українська освітня література

Про книгу

Композиції Мирослава Стефанишина відзначаються виразною мелодійністю та гармонійністю, а їх основу відтворює відчуття українського народного пісенного мелосу. Його творчість відзначається здатністю поєднувати пластичні прийоми з глибоким розумінням фольклору, що надає його композиціям особливого стилю. Його роботи оспівують рідний край, зокрема волинську природу, виражаючи нерукотворну красу Волинського краю. В творчості автора не минають високі почуття, такі як патріотизм, кохання та захоплення унікальністю світу.

Поточна збірка особливо цікава завдяки творчому співробітництву двох талановитих митців. Мирослав Стефанишин, який зазвичай творить складні поезії, у цьому випадку спільно з Миколою Мартинюком створюють тексти прості та доступні, як пісні. Проте Мартинюк не спрощує словесний матеріал, а навпаки, використовує всю розмаїтість української мови, щоб зберегти гідність текстів під музику. Вони здатні викликати високі почуття у слухачів та надихати їх на великі дії.

Ця збірка, “Над Світязем ранок”, познайомить читача з унікальною поєднаною творчістю Мирослава Стефанишина та Миколи Мартинюка, дозволить відчути дух української музичної культури та перенестися у світ поезії та пісень.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Над Світязем ранок. Пісенна збірка» Мирослав Стефанишин, Микола Мартинюк

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук