«Таємна кухня погоди» Володимир Лис

«Таємна кухня погоди» Володимир ЛисНазва: Таємна кухня погоди
Автор: Володимир Лис
Рік: 2008
Кількість сторінок: 80

Жанри: Наука, Освіта

Про книгу

Книга “Таємна кухня погоди” Володимира Лиса розкриває захоплюючий світ погодних явищ, прогнозів та їх впливу на наше життя. Автор не лише розповідає про те, як можна прогнозувати погоду на рік і навіть більше, але й досліджує причини залишень точних прогнозів поряд з несподіваними змінами.

Одним із ключових питань, які ставляться у книзі, є те, чому деякі погодні прогнози на одні роки виявляються дуже точними, тоді як інші можуть справдитися лише наполовину. Володимир Лис розглядає цю проблему з погляду впливу різних факторів, таких як мікроклімат, рельєф, океанічні течії тощо, на формування погодних умов.

Книга також розглядає популярні погодні прикмети та стародавні методи передбачення погоди. Автор аналізує, які з них дійсно мають під собою підґрунтя і підтверджуються спостереженнями, а які є просто міфами. Це допомагає читачам розуміти, які прикмети можна вважати достовірними та як вони працюють.

“Таємна кухня погоди” також звертає увагу на вплив “парникового ефекту” на клімат та погоду. Автор досліджує, як зміни в атмосферних газах впливають на температуру планети, та надає зрозуміти, що глобальне потепління є реальним явищем, яке вимагає уваги та дії.

Володимир Лис також глибоко досліджує історичні аспекти погодних катаклізмів, таких як бурі, дощі, град, морози, і їх вплив на хід світової історії. Книга дає можливість розглянути, як погодні явища можуть змінювати хід подій та впливати на розвиток суспільства.

З допомогою “Таємної кухні погоди”, Володимир Лис розкриває перед читачами важливі аспекти погодних явищ, від популярних прикмет до глобальних змін у кліматі. Книга допомагає зрозуміти, як формується погода, яке впливає на неї мають різні фактори, і які наукові підходи можуть допомогти передбачити зміни в майбутньому.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Таємна кухня погоди» Володимир Лис

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук