«Буття та об’явлення української мови» Василь Чебаник, Віктор фон Ерцен-Глєрон

«Буття та об’явлення української мови» Василь Чебаник, Віктор фон Ерцен-ГлєронНазва: Буття та об’явлення української мови
Автор: Василь Чебаник, Віктор фон Ерцен-Глєрон
Рік: 2021
Кількість сторінок: 992

Жанри: Наука, Освіта

Про книгу

Книга “Буття та об’явлення української мови” – це захоплююча подорож у минуле, створена на основі обширного дослідження наукових публікацій, спогадів та документів. Її сторінки розкривають величезне значення української мови у створенні мов індоєвропейської спільноти. Читачі матимуть можливість заглибитися у історичні витоки та походження українського етноцентризму, вивчити історичний та політичний контекст розвитку української мови.

Ця книга не лише розкриває зародження писемності на теренах України задовго до Різдва Христового, а й приводить приклади досліджень доісторичного існування та численні знахідки сучасної науки, роблячи акцент на маловідомому матеріалі. Наведені факти та аргументи сприятимуть не лише розширенню знань експертів суміжних до культури наук, а й допоможуть широкому загалу читачів краще розуміти глибоке значення української культури.

Автори книги, Василь Чебаник та Віктор фон Ерцен-Глєрон, поглиблюються у давні винаходи предків українців, які разом із писемністю підтверджують існування на землі України дуже давнього культурного життя.

Ця незабутня подорож в минуле пропонується всім, хто цікавиться історією, мовознавством, філософією та стародавньою культурою України.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Буття та об’явлення української мови» Василь Чебаник, Віктор фон Ерцен-Глєрон

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук