«Третя революція» Валер’ян Підмогильний

«Третя революція» Валер'ян ПідмогильнийНазва: Третя революція
Автор: Валер’ян Підмогильний
Рік: 2021
Кількість сторінок: 272

Жанри: Класична проза, Українська класика

Про книгу

“Третя революція”: Відлуння життя українського народу в творчості Валер’яна Підмогильного

Українська література відзначається своєю багатогранністю та глибоким реалізмом, який нерідко стає свідком відображення важливих соціокультурних аспектів історії. Такою діамантовою ниткою у тканині українського літературного спадку є книга “Третя революція” від Валер’яна Підмогильного – видатного письменника та перекладача, який своєю творчістю заповітав світу важливі смисли та трагедії соціальних та національних відносин.

Ця книга – своєрідний світовий огляд перших десятиліть XX століття через призму української душі. “Третя революція” відкриває перед читачем неймовірний світ драматичних змін, які відбувалися в українському суспільстві, долі міста та села, їхніх взаємин, тяжких випробувань та сміливого протистояння владі.

Основна тематика творів, що увійшли до книги, пронизана двома ключовими аспектами: проблемою взаємовідносин між містом та селом, а також соціальними нерівностями, що підкреслюють національну й соціальну специфіку тогочасної України. Від селянського життя та його простоти до складних взаємин у міському оточенні – усе це створює портрет нації, яка веде боротьбу за своє місце в історії.

“Третя революція” – це дзеркало суспільства, що змушує нас зануритися в прірву емоцій, відчути біль і тугу, а також зрозуміти важливість культурного спадку та власного національного самобутності. Ця книга пронизана душею народу, зламаного випробуваннями, але завжди готового боротися за свої права та гідність.

Читаючи “Третю революцію”, ми занурюємося в епоху, яка сформувала сучасну Україну, а також глибоко відчуваємо відлуння тих трагічних подій, які вплинули на долю нації. Книга Валер’яна Підмогильного є своєрідною монетою, яка допомагає нам зрозуміти минуле та зв’язок між тодішнім та сучасним світом.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Третя революція» Валер’ян Підмогильний

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук