«Принц і злидар» Марк Твен

«Принц і злидар» Марк ТвенНазва: Принц і злидар
Автор: Марк Твен
Рік: 2022
Кількість сторінок: 142

Жанри: Класична проза, Зарубіжна класика

Про книгу

У витоковій річці часу, у далекому 1547 році, розгортається неймовірна оповідь про двох хлопчиків, вигляд яких майже не відрізняється, але долі вибивають з різних клаптиків життя. Одного з них звуть Том Кенті – сироту, що сповивається в жебраківську нишу. Він проживає втікаючи від реальності разом із своїм батьком, якому світ не єднокрайній умова.

Другий хлопчик – принц Англії Едвард VI, щедро обдарований матеріальними благами та королівським статусом. Його оточує пишність палацу, величезні можливості та гідне майбутнє. Але доля зіграла з ними забавну витівку – через несподівану зустріч вони вирішили помінятися місцями.

У цій захоплюючій оповіді, написаній в неперевершеному стилі Марка Твена, обидва хлопчики опиняються в ролі іншого. Том знайшов себе в розкішному палаці, якого раніше і не снилося йому, а принц Едвард спробував знайти звичайність у складних умовах жебракування. Ситуація призводить до низки комічних і напружених ситуацій, підкреслюючи різницю у їхніх поглядах на світ.

Однак обмін ролями не є таким простим, як здається. Суть в тому, що повернення до свого колишнього життя стає великим викликом. Чи зможе Том, який скупчив долю жебрака, але знайшов справжніх друзів, повернутися до злиденного існування, а принц Едвард, розкривши свій талант до життя на вулиці, змиритися з розкішшю та обов’язками принцового становища?

Книга «Принц і злидар», унікальна творчість Марка Твена, захоплює своєю глибокою філософією і гостротою гумору. Вона красномовно висвітлює різницю між двома світами, спонукаючи нас роздумувати над справжнім значенням багатства, дружби, відповідальності та того, якою ціною іноді доводиться платити за обмін ролями у цьому незвичайному театрі життя.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Принц і злидар» Марк Твен

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук