«Готель» Артур Гейлі

«Готель» Артур ГейліНазва: Готель
Автор: Артур Гейлі
Рік: 2023
Кількість сторінок: 528

Жанри: Класична проза, Зарубіжна класика

Про книгу

У самому серці Нового Орлеана, у найдорожчому п’ятизірковому готелі, розгортається захоплююча історія, яка протягом п’яти днів переплітає нитки долі, влади, інтриг і страстей. В романі “Готель” Артура Гейлі гості та працівники готелю зіштовхуються з випробуваннями, які перевертають їхні життя.

Менеджер готелю, Пітер Мак-Дермотт, стає відповідальним за розв’язання всіх проблем, що виникають протягом цих п’яти днів. Він вправно жонглює відмінними побажаннями гостей, включаючи розслідування скандалів, інтриги в сім’ях, намагається попередити пограбування та спроби зґвалтування, а також вирішує конфлікти на ґрунті расової приналежності.

Серед гостей готелю знаходимо різні судження та амбіції. Кожен персонаж має свої секрети та демони минулого, і вони змушені зіткнутися з ними протягом цих п’яти днів. Зміна власника і керівництва готелю загрожує його незалежності, і Пітеру доводиться зробити важливий вибір, який може визначити майбутнє цього елітного закладу.

У “Готелі” Артура Гейлі відображаються складність взаємовідносин між героями, їх боротьба за власний шлях та пошук сенсу в справах, що їх об’єднують. Роман дозволяє читачеві заглибитися в життя цього світу розкішного готелю, де переплітаються долі істот, прагнучи знайти свій шлях серед тисячі доріг.

“Готель” Артура Гейлі – це не тільки історія про розкішний заклад і його персонал, але й відображення складності людських відносин, внутрішніх боротьб та можливості піднятися над своїми перешкодами. Роман залишає глибокий відбиток і дає читачеві можливість поглянути на життя під іншим кутом, розглядаючи його з погляду різних персонажів, які мають свої мрії, прагнення і обмеження.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Готель» Артур Гейлі

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук