«Бестіарій» Хуліо Кортасар

«Бестіарій» Хуліо КортасарНазва: Бестіарій
Автор: Хуліо Кортасар
Рік: 2022
Кількість сторінок: 148

Жанри: Класична проза, Зарубіжна класика

Про книгу

Книга “Бестіарій” Хуліо Кортасара — це захоплива подорож у світ неймовірних оповідань, де реальність переплітається з фантастичним і надзвичайним. Перша творча спроба арґентинського письменника вражає своєю неповторністю та оригінальністю.

В кожному оповіданні збірки ми опиняємося в невербальному світі, де буденні події набувають нових, загадкових розмірів. Дім родини може стати місцем дивовижного вторгнення, а звичайні речі — відповідниками справжніх чудес. В одному оповіданні родина співіснує з тигром, в іншому — біль голови межує з фантастичними мареннями. Кортасар створює світ, де норми і реальність зникають, а читач стає свідком неймовірних пригод.

В цих восьми історіях автор чудово володіє мистецтвом здивування, надаючи кожному з розповідей непередбачувану динаміку. Його стиль витончений, потужний і водночас захопливий, завдяки чому читач стає безпосереднім спостерігачем за всіма подіями, вчасно реагуючи на зміни і тонкі переплетення.

“Бестіарій” — це не лише збірка оповідань, а справжній шедевр майстерності Кортасара. Його унікальний стиль, витонченість мови та здатність створювати відчуття незвичайного роблять цю книгу незабутньою літературною подорожжю.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Бестіарій» Хуліо Кортасар

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук