«5 зірок для Лоли» Ізабель Абеді

«5 зірок для Лоли» Ізабель АбедіНазва: 5 зірок для Лоли
Автор: Ізабель Абеді

ISBN: 9786170953476
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книжка «5 зірок для Лоли» – восьма частина з серії за авторства письменниці Ізабель Абеді. Авторка відкриває для юних читачів ще одну цікаву історію про дівчинку Лолу. В своєму творі авторка говорить про ті проблеми, з якими може зіткнутись кожна дитина, проте вона в той же час дає відповідь на питання, як їх потрібно вирішувати.

Цього разу в центрі уваги Лоли стає кулінарія. В своїх нових пригодах вона оволодіває майстерністю смачно та корисно готувати, проте в неї є і інші пригоди. Письменниця, не відмовляючи собі в таланті, просто, але з іскринкою доносить читачам нову історію Лоли. Читати онлайн книгу «5 зірок для Лоли» за авторства Ізабель Абеді українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «5 зірок для Лоли» Ізабель Абеді у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «5 зірок для Лоли» Ізабель Абеді

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «5 зірок для Лоли» Ізабель Абеді

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук