«Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин

«Для стосунків потрібні двоє» Володимир СтанчишинНазва: Для стосунків потрібні двоє
Автор: Володимир Станчишин
Рік: 2022
Об’єм: 280 стор
ISBN 9786177960583
Жанри: Здоров’я та краса, Психологія, Суспільство та соціальні науки
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Якщо ми заглянемо у майбутнє на сотні років, то зможемо згадати: у нас немає правильних рецептів, ми прокладемо свій неповторний шлях. Хто хоче дружити та хто хоче дружити між собою без офіційної реєстрації. У когось будуть діти, а хтось житиме без них. Одні будуть одразу серед людей протилежної держави, інші – серед людей своєї держави. Всі ці ситуації зроблять сон, але лише ваш, насамперед.

У книзі психолог-психотерапевт Володимир Станчишин розповідає про подібні моменти, як пара може вижити. Що станеться, коли закінчиться перший етап стагнації? Чому кризи та конфлікти – це нормально? Як змінюється життя, якщо у парі відсутня мова? Як батьки можуть пережити вікові «флюїди» своєї дитини? Через які етапи ми проходимо, коли бачимо дитину з інвалідністю? Чому домашнє насильство не є приватним по праву і чи потрібно говорити про щось інше? Як можуть жити члени цієї родини, із є алкоголіків? Як пережити втрату партнера?

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Купити книгу

Читати онлайн книгу українською «Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук