«Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе» Роберт Ліхі

«Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе» Роберт ЛіхіНазва: Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе
Автор: Роберт Ліхі
Рік: 2023
ISBN: 978-617-7840-55-7
Жанри: Депресія, Психологія особистості, Соціальна психологія, Психоаналіз – Психотерапія
Кількість сторінок: 384

Про книгу

“Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе” Роберта Ліхі – це проникливий нарис, що допомагає розуміти й протистояти депресії. Ліхі, авторитетний психолог, підходить до проблеми депресії не лише як до клінічного стану, а й як до складного психологічного виклику, що може зачіпати будь-кого.

Книга надає цінні інструменти для самоаналізу, пропонує вправи та стратегії, які допомагають читачам ідентифікувати й подолати причини депресії. Ліхі підкреслює значення позитивного мислення, ефективного планування та побудови підтримуючих відносин, як ключових компонентів боротьби з депресією.

Книга є важливим ресурсом не тільки для людей, які страждають від депресії, але й для тих, хто хоче дізнатися більше про цю проблему, щоб підтримати близьких. Це джерело натхнення й практичної мудрості для кожного, хто прагне до здоров’я та благополуччя.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе» Роберт Ліхі у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Переможи депресію, перш ніж вона переможе тебе» Роберт Ліхі

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук