«Думай і збагачуйся» Наполеон Гілл

«Думай і збагачуйся» Наполеон ГіллНазва: Думай і збагачуйся
Автор: Наполеон Гілл
Рік: 2020
Кількість сторінок: 168

Жанри: Особисті фінанси, Особистісний ріст

Про книгу

“Думай і збагачуйся” – це незабутній посібник для тих, хто прагне досягти успіху та матеріального достатку. Наполеон Гілл вдало комбінує життєві історії визначних особистостей з практичними порадами, створюючи дорогоцінний ключ до вірного збагачення та досягнення високих цілей.

Ця книга не лише допомагає виявити шляхи до успіху, а й викриває секрети та принципи, які лежать в основі фінансової вільності. Вплив Ендрю Карнеґі на Гілла був переломним моментом, що надав йому можливість здобути відомості від вже досвідчених і успішних осіб. Так почалася його мандрівка до створення системи 13 кроків до багатства, яка стала дороговказом для тих, хто бажає змінити своє фінансове майбутнє.

Ця книга відкриває перед читачем вікно у світ успішних та багатих особистостей, які зуміли пройти шлях від початкового становища до високого ступеня фінансового забезпечення. Автор надає 13 ключових кроків, які включають в себе здатність визначати цілі, розвивати впевненість у собі, творчість, планування та інші важливі аспекти успіху. Ці кроки допомагають розбудити внутрішній потенціал та вирости у власному житті.

“Думай і збагачуйся” стає своєрідним провідником до здобуття успіху, вказуючи шлях, який потрібно пройти, та розкриваючи таємниці вірного ведення свого фінансового майбутнього. Автор надихає до прогресу, допомагає відкрити власний потенціал та зробити перший крок до досягнення багатства і фінансової незалежності.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Думай і збагачуйся» Наполеон Гілл

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук