«Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов

«Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов
Назва: Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок
Автор: Шеррі Аргов
Рік: 2023

Жанри: Секс і сімейна психологія, Соціальна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особиста ефективність

Про книгу

“Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок” Шеррі Аргов – це провокативний та інтригуючий психологічний посібник, який розглядає складність жіночо-чоловічих стосунків та пропонує нетрадиційний погляд на сучасні взаємини. Книга стала бестселером і здобула популярність завдяки своєму непересічному підходу та глибокому аналізу поведінки та очікувань у стосунках між чоловіками та жінками.

Авторка виходить зі спостереження, що чоловіки часто відчувають більший інтерес до жінок, які ведуть себе впевнено, самостійно і мають свою точку зору, ніж до тих, хто надто потурає та готовий на будь-які поступки. Шеррі Аргов надає читачам практичні поради та стратегії, як бути впевненою у собі, не втрачаючи своєї жіночності та індивідуальності.

Книга складається з низки глав, кожна з яких розглядає різні аспекти відносин: від залучення уваги та інтересу чоловіка до підтримки гармонії та незалежності в тривалих стосунках. Авторка аналізує типові помилки та непорозуміння, що виникають у парах, та пропонує ефективні способи їх вирішення.

“Чоловіки люблять стерв” також зосереджується на важливості самоповаги та самоцінності жінки у стосунках. Шеррі Аргов підкреслює, що жінка повинна залишатися собою, мати власні інтереси та хобі, не забуваючи про особистий розвиток та самореалізацію.

Ця книга є корисним посібником для жінок, які шукають гармонійних відносин та хочуть розуміти глибші аспекти чоловічої психології. Вона стане в нагоді тим, хто прагне до самовдосконалення, мотивації та підвищення особистої ефективності в стосунках. “Чоловіки люблять стерв” Шеррі Аргов – це не тільки про кохання, але й про важливість бути вірною собі, у відносинах та житті.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чоловіки люблять стерв. Посібник для надто хороших жінок» Шеррі Аргов

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук