«Дівчина-вогонь» Кара Елвілл Лейба

«Дівчина-вогонь» Кара Елвілл ЛейбаНазва: Дівчина-вогонь
Автор: Кара Елвілл Лейба
Рік: 2020
Кількість сторінок: 192

Жанри: Мотивація, Особистісний ріст

Про книгу

“Дівчина-вогонь” – це книга, що може послужити не лише джерелом натхнення, але й інструкцією до різних змін у житті, будь то видавання власної книги, пошук нової роботи або відкриття нового хобі. Вона призначена для дівчат, які прагнуть реалізуватися у своїй улюбленій справі та досягти успіху.

Ця книга допоможе зрозуміти, хто така сильна жінка, яка здатна сама обирати свій шлях, приймати рішення та реалізовувати свої мрії. Вона вчить нас знайти в собі впевненість, знаходити відповіді на важливі питання та переставати виправдовуватися перед собою і іншими.

“Дівчина-вогонь” – це особистий путівник-посібник, що допоможе нам обрати свій шлях, подолати популярні відмовки, які заважають нам реалізовувати себе, і знайти внутрішню силу, щоб вийти на зустріч самій собі і стати успішною в тому, що ми робимо. Автор Кара Елвілл Лейба спрямовує читачів на шлях самореалізації та пошуку внутрішньої гармонії, допомагаючи знайти себе і свій власний вогонь в серці.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Дівчина-вогонь» Кара Елвілл Лейба

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук