«Текстовий процесор» Стівен Кінг

«Текстовий процесор» Стівен Кінг
Назва: Текстовий процесор
Автор: Стівен Кінг

Жанри: Безкоштовні книги, Трилери, Жахи і Містика.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Річард Хагстром не любив жодного із членів своєї сім’ї окрім Джона який приходився йому племінником. У результаті страшної катастрофи Джон гине, але перед смертю він залишив для дядька подарунок – текстовий редактор, розроблений ним самим. Річард забравши комп’ютер виявляє, що редактор наділений силою матеріалізувати усі написи що у ньому зроблені і знищувати усі що видаляються.

З першого погляду він нагадував звичайний текстовий процесор Вана — і клавіатурою і корпусом. Лише роздавившися прилад зблизька, Річард Хегстром побачив поздовжній розріз, що оперізував корпус; причому розріз було зроблено недбало, очевидно, лезом ножівки, аби припасувати трохи завелику катодну трубку. Архівні диски цієї чудернацької саморобки, геть позбавлені гнучкості, нагадали Річарду тверді платівки-сорокап’ятки, які він слухав у дитинстві.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Текстовий процесор» Стівен Кінг у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Текстовий процесор» Стівен Кінг

Скачати pdf Скачати epub Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Текстовий процесор» Стівен Кінг


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук