«Скеля Женця» Сара Пірс

«Скеля Женця» Сара ПірсНазва: Скала Жнеца
Автор: Сара Пирс
Рік: 2022
ISBN: 978-5-04-178602-1
Жанри: Зарубіжні детективи, Сучасні детективи, Трилери

Про книгу

«Скеля Женця» Сари Пірс – це захопливий та моторошний детективний трилер, який відбувається на фоні ідилічного курорту біля узбережжя Англії. Острів, який мав стати оазисом спокою, перетворюється на місце зловісних подій, адже саме тут, кілька років тому, відбулася серія жахливих убивств.

Історія розгортається з моменту загадкової смерті молодої дівчини, яка була знайдена під павільйоном для йоги. Що здавалося нещасним випадком, раптово набирає нових обертів, коли детектив Елін Ворнер дізнається, що жертва взагалі не мала опинитися на острові. Все стає ще дивнішим, коли виявляється, що сім’я дівчини, яка мала бути з нею, прибула на острів без неї.

Пошук відповідей на питання, що оточують загадкову смерть, веде Ворнер до відкриття моторошної правди про Скелю Женця. Автор з майстерністю веде читача через заплутані сюжетні лінії, де кожен поворот подій несе в собі нову загадку.

Ця книга – справжнє випробування для нервів, яке змусить вас підозрювати кожного персонажа та не відпускатиме до самого несподіваного фіналу. «Скеля Женця» Сари Пірс – це твір, який підкорює своєю атмосферністю та інтригою, відмінний вибір для любителів гострих відчуттів та заплутаних детективів.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Скеля Женця» Сара Пірс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно фрагмент книги українською «Скеля Женця» Сара Пірс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук