“Конотопська відьма” Григорій Квітка-Основ’яненко


Назва: Конотопська відьма
Автор: Григорій Квітка-Основ’яненко
Объем: 100 стр.
Жанри: Безкоштовні книги, Українська класика, Література 19 століття, Українська освітня література.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Конотопська відьма» Григорія Квітки-Основ’яненка – прекрасний приклад сатиричної повісті, що через призму вигаданих героїв та досить фантастичних подій показала тогочасну реальність. Письменник зумів зобразити життя людей в XVIII столітті таким фантастичним чином, що навіть сьогодні багато епізодів твору залишаються актуальними. В свою чергу, це говорить про те, що автор тонко передав людську душу, яка за цей час не так вже й сильно змінилась.

Головними комедійними персонажами історії стають козаки, а якщо точніше – козацька старшина. Саме в ній як письменник, так і багато сучасників бачили корінь проблем українства і в їх образах змальовували численні вади, притаманні козацькій еліті. В їх обличчі Квітка-Основ’яненко показує свавілля, безграмотність, жадібність та надмірну самовпевненість, а також їх численні інтриги та бажання прислужитись, аби досягти вищого положення в суспільстві.

Головний фантастичний елемент твору, Конотопська відьма, покликана лиш підкреслити вже перераховані вади голови козацтва. Вона наводить чари, плюндрує та зачакловує, та навіть одружує персонажів. Проте як початок твору, так і його кінець – більш ніж реальні. Справедливо буде вважати відьму Фемідою, що лиш засуджує героїв, адже ті самі винні в усьому, що накоїли.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу “Конотопська відьма” Григорій Квітка-Основ’яненко у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською “Конотопська відьма” Григорій Квітка-Основ’яненко

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською “Конотопська відьма” Григорій Квітка-Основ’яненко

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук