«Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність» Айн Ренд

«Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність.» Айн Ренд
Назва: Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність
Автор: Айн Ренд
Рік: 1957
ISBN: 978-617-7279-35-7
Жанри: Зарубіжна класика, Література 20 століття.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність» Айн Ренд має свою історію, яка міститься не тільки на сторінках, а й в самій публікації. Вона справді випередила свій час.

Так, вам не здалось, адже тільки-но з’явившись на поличках у ХІХ столітті, вона була розкритикована та обділена увагою. А от вже на початку XX століття всю трилогію просто розбирали в одну мить на поличках книжкових магазинах по всьому світі.

Це справді феномен, адже досі про цю сильну історію говорить кожна третя людина у світі. Мільйони рецензій та цитат, які допомагають людям жити та не зупинятися на пів дороги.

Атланти – єдині, хто спроможен змінити світ і уявлення про нього. Єдині, хто мають в собі сили побороти жагу до наживи, заперечення усього нового та прогресивного. Саме про таких людей і ця історія.

Дитячі мрії рано чи пізно можуть стати реальністю. Так от Даґні Таґґарт має найбільшу залізницю в країні, Генк Ріарден запровадив революційну технологію в металургії. А Елліс Ваятт взагалі перетворює руїни, по суті нікому не потрібні, на промисловий рай. Доля цілої країни в їх руках, але чи підтримає суспільство щось нове? Чи буде готове змінювати цей світ разом з генієм чи захоче потягнути його у прірву?

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність.» Айн Ренд у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність.» Айн Ренд

Скачати epub Скачати pdf Скачати fb2

Читати онлайн книгу українською «Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність.» Айн Ренд

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук