«Теорія брехні» Пол Екман

«Теорія брехні» Пол ЕкманНазва: Теорія брехні
Автор: Пол Екман
Рік: 2019
ISBN: 978-966-948-223-5

Жанри: Зарубіжна психологія, Прикладна і науково-популярна література, Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Чи знали ви про те, що людина часто в розмові бреше. Причому навіть протягом трьох хвилин він може збрехати тричі. Ми цього не помічаємо, а тому можемо повірити
цій людині зробити те, що вона просить або каже, що буде помилкою, яка спричинить негативні наслідки для нас.

Є така машинка, як детектор брехні, яка вловлює зміни пульсу, по якому і можна судити, бреше людина чи ні. Але машини часто помиляються. А ось людина може побачити те, чого машина точно не помітить: сигнали міміки, необережно кинуті слова чи фрази, інтонацію голосу, рухи. Книга «Теорія брехні» Пола Екмана навчить все це помічати та правильно трактувати.

Ви зможете легко вловлювати брехню, навіть якщо людина це робить вправно та обережно. Для чого це потрібно? Щоб вами не маніпулювали – не тиснули на жалість, не прогнозували на хибні результати, не змушували купувати те, що вам насправді не потрібне. І прикладів можна навести величезну кількість. У особистих відносинах це теж дуже важливо – стосунки мають будуватися на довірі, а не на брехні.

Ви знатимете секрети, які допоможуть в принципі розпізнавати брехунів та уникати спілкування з ними. Книга дуже корисна не лише для бізнесменів, яким важливо, щоб ніхто ними не маніпулював, щоб не втратити доходи та не потрапити у неприємну ситуацію. Але й звичайних людей книга необхідна.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Теорія брехні» Пол Екман у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Теорія брехні» Пол Екман

Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Теорія брехні» Пол Екман

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук