«Волонтери. Мобілізація добра» Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка

«Волонтери. Мобілізація добра» Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій ЛюбкаНазва: Волонтери. Мобілізація добра
Автор: Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка
Рік: 2015
ISBN: 9789661490825, 978-966-14-9079-5,978-966-14-8777-1

Жанри: Документальна література, Сучасна українська література
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Волонтери. Мобілізація добра» Макса Кідрука, Гаськи Шиян, Ірини Славінської та Андрія Любка – це більше, ніж оповідь про український волонтерський рух. В першу чергу, це історія про те, як люди можуть ділитись останнім заради суспільного блага, або ж невтомно працювати, щоб допомогти в важкій та виснажливій боротьбі. Український волонтерський рух – феномен світового масштабу, що не знає собі рівних серед будь-який претендентів, знаних в історії. Поєднання бажання творити добро разом з неймовірною мужністю та стійкістю тисяч чоловіків та жінок – ось що знайде читач під обкладинкою.

Початок АТО на Сході України став не тільки великим зрушенням для всього суспільства в країні, але й викликом для кожного. Знайшлися ті люди, яких згодом стали називати волонтерами, що з власної ініціативи бралися допомагати цивільним мешканцям та воїнам, що боронили свою землю від ворога. Цей мотив став головним в оповіді письменників та письменниць, що доклались до праці над цією книгою. Вони забули про те, що таке відпочинок, вільний час та власне життя в щирому та сердечному пориві допомогти тим, хто цього потребував найбільше.

Особливістю цієї книги є й те, що вона говорить не тільки про історії з життя волонтерів, але й бере до уваги праці відомих літераторів, що своїми віршами та творами оповідали про звитягу, страждання та ризик, на який йшов кожен, хто їхав до зони бойових дій. Історія про неймовірних людей, що варта уваги.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Волонтери. Мобілізація добра» Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Волонтери. Мобілізація добра» Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка

Скачати rtf Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Волонтери. Мобілізація добра» Макс Кідрук, Гаська Шиян, Ірина Славінська, Андрій Любка

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук