«Сьогодні точно ні» Марія Маш

«Сьогодні точно ні» Марія МашНазва: Сьогодні точно ні
Автор: Марія Маш
Рік: 2021
Кількість сторінок: 96

Жанри: Поезія, Українські вірші

Про книгу

Книга “Сьогодні точно ні” Марії Маш – це мої «таблички» на пояснення емоцій та почуттів, на відміну від жителів Макондо зі свого “Сто років самотності”, які втрачали пам’ять та захворіли на безсоння. Кожен вірш у цій книзі – це яскрава емоційна табличка, яку автор створює, щоб не дати втратити важливі миті почуттів, подій і думок.

Відверто і з великою чутливістю, Марія Маш засвідчує ці унікальні емоції словами, ніби чіпляючи на кожну з них невидимі таблички, що допомагають зберегти їхню силу та значущість. Ці вірші – як роздуми над кожним почуттям, які відчутні та живі, немов промовляють про те, що існує внутрішній світ автора, який багатий на спогади, роздуми та бажання зберегти кожну емоцію в справжньому вигляді.

“Сьогодні точно ні” – це збірник, який дарує читачеві можливість пережити всі ті емоції та почуття, які існують у світі Марії Маш, використовуючи вірші як власні “таблички” для їх збереження. Кожен вірш – це маленький шедевр, що запам’ятовується, адже вони втілені зі слів, які мають велике значення та допомагають розкрити всю глибину почуттів.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Сьогодні точно ні» Марія Маш

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук