«Комахи. 50 найвідоміших видів: Міні-енциклопедія»

Комахи. 50 найвідоміших видів: Міні-енциклопедіяНазва: Комахи. 50 найвідоміших видів: Міні-енциклопедія
Автор:
Рік: 2017
Кількість сторінок: 56

Жанри: Дитячі книги, Наука, Освіта

Про книгу

“Комахи. 50 найвідоміших видів: Міні-енциклопедія” – це захоплююча книга, яка пропонує читачам унікальний погляд на неймовірний світ комах. Автор, який залишається невідомим, включив у цю міні-енциклопедію 50 найвідоміших видів комах, розкриваючи їх унікальні характеристики та цікаві факти.

Кожен вид представлений докладним описом, який включає інформацію про зовнішній вигляд, звички, середовище мешкання, харчування та розмноження комахи. Завдяки цим детальним описам, читачі зможуть поглибити свої знання про ці неймовірні істоти та розкрити таємниці їхнього життя.

Крім того, книга багата на чудові фотографії, які демонструють красу та різноманітність комах. Вони допомагають візуалізувати те, що розповідається в тексті і поглиблюють розуміння про різноманітність форм, кольорів та структур комах.

“Комахи. 50 найвідоміших видів: Міні-енциклопедія” – це не тільки цікава та пізнавальна книга для всіх, хто цікавиться природою, але і корисний довідник для студентів, науковців та всіх, хто бажає розширити свої знання про цей фантастичний світ комах. Завдяки цій книзі читачі зможуть насолодитися красою та складністю життя комах, а також розуміти їх важливу роль в екосистемі нашої планети.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги Комахи. 50 найвідоміших видів: Міні-енциклопедія

Купити


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук