«Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

«Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс
Назва: Останній лист від твого коханого
Автор: Джоджо Мойєс
Рік: 2010
ISBN: 978-617-12-3303-4, 978-617-12-3304-1
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Вже більш як десять років читачі доводять, що пройти повз книжки «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс просто неможливо. Письменниця написала не просто гарну та романтичну історію, вона розкрила глибину кожного персонажу. Завдяки цьому книга стала більш живою.

Історія починається з архіву, де саме в цей час молода та недосвідчена журналістка Еллі шукає цікавий та ще невиданий матеріал. В неї досить великий потенціал, здається, лише трохи не вистачає досвіду. Невже вона знайшла справжній скарб?

В старих теках вона знаходить листи, написані закоханим чоловіком. Дівчина й уявити не могла, що таке кохання існує. Кожен рядок був дуже зворушливий та ніжний – саме в той момент вона приймає досить сміливе рішення. Тепер її ціллю став пошук цих двох людей – автора листа та жінки, якому були написані ці слова.

Еллі й подумати не могла наскільки це рішення змінить і її власне життя. Адже шукаючи чуже кохання, є ймовірність знайти своє. Чи вийде в дівчини знайти цих людей? Та чим закінчиться її власна історія?

По суті ця книжка – це історія двох жінок, між котрими різниця в сорок років. Історія великого кохання і зради. Це кохання до чоловіка, яке ніяк не вписується з загальноприйнятими поглядами суспільства та виходить за норми моралі.

Між цими жінками навіть більше спільного, ніж ви думаєте.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук