«Один плюс один» Джоджо Мойєс

«Один плюс один» Джоджо МойєсНазва: Один плюс один
Автор: Джоджо Мойєс
Рік: 2014
Об’єм: 400 стор
ISBN: 978-5-389-08505-3
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи.
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Джесіці Томас доводиться поодинці виховувати пасинка і дочка – п’ятнадцятирічного Ніккі, який фарбує очі і конфліктує з однокласниками, і десятирічну Танзі, яка обожнює математику і не вміє порозумітися з однолітками. Чоловік Джесс втік, кинувши її без засобів для існування. Жінка працює прибиральницею. Грошей катастрофічно не вистачає навіть на оплату рахунків. Здається, що далі буде тільки гірше і важче.

Але доля зводить Джесс із Едом Ніколсом – геніальним програмістом, який потрапив у дуже неприємну кримінальну історію. Жодної іскри між головними героями не виникає. А далі починається зовсім не типова романтична історія, під час якої Джесс і Еду доведеться переглянути свої переконання і нарешті зрозуміти, що ж дійсно важливо в житті. Але чи вдасться їм вирішити елементарний арифметичний приклад і стати єдиним цілим?

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Один плюс один» Джоджо Мойєс у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Один плюс один» Джоджо Мойєс

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Один плюс один» Джоджо Мойєс

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук