«Керрі» Стівен Кінг

«Керрі» Стівен Кінг
Назва: Керрі
Автор: Стівен Кінг
Рік: 2018
ISBN: 9786171254497
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Керрі» Стівена Кінга – титульний приклад романа-трилера «Короля жахів». Кінг недарма носить своє почесне звання серед сучасних літераторів, адже він вміє побудувати історію так, що простий сюжет про незвичайних та непомітних людей переростає в справжнє пекло на Землі. Це його вміння в повній мірі проявляється в цій книзі, яка була багато раз перевиданою та її двічі екранізували. Важко підібрати іншу книгу, що містила б в собі більше від творчості легендарного письменника. Якщо ви – фанат трилерів, то ця книга вас точно не залишить байдужим.

Історія буде розгортатись навколо звичайної дівчини-підлітка, що живе спокійним та, більше того, досить нудним життям. Її часто цькують в школі, що бентежить її, але не так сильно, як її мати. Справа в тому, що в той час, як більшість людей її віку займаються такими звичними справами, як ходіння на вечірки та знайомства з хлопцями, вона жила практично в справжньому пеклі. Мати дівчини була фанатичною прихильницею віри, що не давала їй спокійного життя.

Одного дня біль та страждання, що тамувались в душі дівчини, змогли пробудити в ній таку силу, яку вона навіть не могла бажати. Ця сила була здатна привернути увагу всіх та кожного, й останнім, що вона промовила перед тим, як перетворилась на щось більше, було її ім’я – Керрі. Історію можна описати як дуже жахаючу та таку, від якої неможливо відірвати погляд. Якщо ваш вечір видається вам занадто нудним, ця історія зможе легко це виправити.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Керрі» Стівен Кінг у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Керрі» Стівен Кінг

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Керрі» Стівен Кінг


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук