«Починаємо читати самі. Вірні друзі» Ірина Гуріна

«Починаємо читати самі. Вірні друзі» Ірина ГурінаНазва: Починаємо читати самі. Вірні друзі
Автор: Ірина Гуріна
Рік: 2020
Кількість сторінок: 16

Жанри: Виховання дітей

Про книгу

“Починаємо читати самі. Вірні друзі” – це захоплююча книжкова серія, яка стане незамінними помічниками для малюків у складному, але захопливому завданні – оволодінні читанням. Авторка Ірина Гуріна створила цю серію з метою навчити дітей читати самостійно і розвинути їхню любов до книжок.

У книжках серії “Починаємо читати самі” маленькі читачі знайдуть чудові історії про вірних друзів. Книги розповідають про незвичайних персонажів, які допомагають один одному і вчаться разом. Вони діляться радістю, подолають труднощі і відкривають нові світи словами.

Ці книжки не тільки надихають дітей читати, але й дають можливість турботливим батькам проводити час разом зі своїми малюками у захопливій спільній роботі. Читання разом сприяє розвитку батьківського тепла, близькості та спільного відкриття світу слова.

Однак, особливою ізюминкою цих книг є яскраві ілюстрації. Вони доповнюють текст і розкривають світ книги у всій його красі. Кольорові образи персонажів і подій захоплюють увагу маленьких читачів і роблять кожну сторінку незабутньою. Ці яскраві ілюстрації обов’язково сподобаються маленьким читачам і зроблять кожне читання ще цікавішим та захопливішим.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Починаємо читати самі. Вірні друзі» Ірина Гуріна

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук