«Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

«Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд
Назва: Тринадцята казка
Автор: Діана Сеттерфілд
Рік: 2006
ISBN: 978-617-12-2224-3, 978-617-12-1529-0
Жанри: Трилери.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Тринадцята казка» Діани Сеттерфілд займає особливе місце у світовій літературі. Недарма цей бестселер офіційно визнано шедевром сучасної англійської прози та перекладено на 39 мов. Що ж приховується на сторінках цієї книги, яка феноменальна історія розбурхала цілий світ?

Відкривши першу сторінку, одразу поринаєш у загадковий світ. У букіністичній лавці працює незвичайна дівчина-літературознавець. Вона дуже любить саме класичну літературу та мало цікавиться сучасною творчістю. Одного дня вона отримує просто приголомшливу пропозицію – написати за великі гроші біографію знаменитої письменниці Віди Вінтер. Та чи все так просто, як здається на перший погляд?

О ні, перед Маргарет Лі буде стояти не просто задача, адже за роки життя письменниця давала вже тисячі інтерв’ю. І саме цікаве, кожне з них відрізнялось одне від одного. Вона наче вигадувала новий сюжет свого життя кожного разу.

В цей раз далеко не гроші та прагнення докопатися до істини стали для героїні основною причиною згоди на цю авантюру. В книжці авторки, яку, до речі, випадково прочитала дівчина, не вистачало останньої – тринадцятої казки, а тому дізнатись її вартувало всіх грошей світу.

Які скелети у шафі приховує Маргарет? Чи зможе вона докопатись до правди?

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Тринадцята казка» Діана Сеттерфілд

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук