«Як багаті країни стали багатими… І чому бідні країни залишаються бідними» Ерік С. Райнерт

«Як багаті країни стали багатими... І чому бідні країни залишаються бідними» Ерік С. РайнертНазва: Як багаті країни стали багатими… І чому бідні країни залишаються бідними
Автор: Ерік С. Райнерт
Рік: 2019
Кількість сторінок: 416

Жанри: Бізнес-книги, Зарубіжна ділова література

Про книгу

“Як багаті країни стали багатими… І чому бідні країни залишаються бідними”: Розкриття механізмів нерівності на планеті

Сучасна планета стикається з безпрецедентною прірвою між бідними та багатими країнами, яка з кожним днем здається тільки збільшується. Книга “Як багаті країни стали багатими… І чому бідні країни залишаються бідними” від Еріка С. Райнерта призначена для того, щоб допомогти читачеві розкрити особливості функціонування складних механізмів, які лежать в основі цієї нерівності.

Автор проводить нас крізь вивчення та аналіз історичних, економічних та соціальних факторів, які призвели до сформування такої глибокої розбіжності між країнами. Він розглядає механізми, які допомогли багатим країнам досягнути свого статусу та стабільності, а також розкриває те, що утримує бідні країни у стані відсталості та відсутності розвитку.

Ця книга – це не тільки звітливий погляд на складні проблеми світової економіки та соціальної нерівності, але й намагання зрозуміти корені та механізми їх виникнення. Вона заснована на висококласному аналізі та дослідженні, спрямованому на розкриття сутності цих процесів.

Читаючи книгу, ми зможемо глибше осмислити динаміку розвитку країн та визначити роль, яку різноманітні фактори відіграють у формуванні економічної та соціальної дійсності. Це важливий крок у розумінні проблем сучасного світу та пошуку шляхів подолання глибокої нерівності між країнами, що здатні сприяти побудові більш справедливого та рівноправного світу.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Як багаті країни стали багатими… І чому бідні країни залишаються бідними» Ерік С. Райнерт

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук