«Час бізнес-етикету. Як монетизувати просте вітання» Юлія Юдіна

«Час бізнес-етикету. Як монетизувати просте вітання» Юлія ЮдінаНазва: Час бізнес-етикету. Як монетизувати просте вітання
Автор: Юлія Юдіна
Рік: 2023
Кількість сторінок: 168

Жанри: Бізнес-книги, Зарубіжна ділова література

Про книгу

Юлія Юдіна — видатна фахівчиня з управління, бізнес-тренерка та коуч. Її знання в галузі світського та ділового етикету дозволили їй стати авторкою освітнього проєкту “Сучасна репутаційна поведінка”. У її стислому пораднику “Час бізнес-етикету. Як монетизувати просте вітання” вона поділяється цінними методиками, які допоможуть кожному опанувати мистецтво комунікації та ділового етикету.

Ця книга є незамінним посібником для тих, хто бажає вивчити інструменти ефективної самопрезентації, розвитку харизми та впливових навичок. Методики, які Юлія Юдіна розкриває, можна легко застосовувати у повсякденному житті, і вони здатні змінити уявлення навіть у досвідчених підприємців.

Ця книга містить стислий, але глибокий матеріал, який подано з легкістю та емоційною мовою. Реальні приклади з життя допомагають краще засвоїти навчальний матеріал.

Порадник “Час бізнес-етикету. Як монетизувати просте вітання” корисний як для новачків у бізнесі, так і для досвідчених підприємців. Він відкриває нові погляди на саморозвиток, поліпшення якості життя та досягнення добробуту через вивчення навичок ділового етикету.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Час бізнес-етикету. Як монетизувати просте вітання» Юлія Юдіна

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук