«Рік у яскравих фарбах. Фотоальбом-розмальовка» Дар’я Закревська

«Рік у яскравих фарбах. Фотоальбом-розмальовка» Дар'я ЗакревськаНазва: Рік у яскравих фарбах. Фотоальбом-розмальовка
Автор: Дар’я Закревська
Рік: 2019
Кількість сторінок: 64

Жанри: Особисті фінанси, Самовдосконалення

Про книгу

Книга “Рік у яскравих фарбах: Фотоальбом-розмальовка” від авторки Дар’ї Закревської пропонує особливе видання, яке допоможе вам не лише зберегти свої найяскравіші миті, а й наситити їх додатковими барвами. У нашій звичній щоденній метушні ми часто забуваємо, як швидко пролітає час після певних подій. Ця книга допоможе вам зупинитися, зануритися у спогади і надати їм новий вигляд.

Видання пропонує фотоальбом-розмальовку, у якому ви зможете вклеювати нові світлини щотижня і розфарбовувати фон за своїм бажанням. Цей процес нагадає вам найприємніші моменти вашого життя, а також дозволить ще раз пережити їх. Яскраві ілюстрації з безліччю деталей допоможуть вам зосередитися, заспокоїтися і налаштуватися на позитивний лад.

Завдяки цій книзі ви матимете можливість створити особливий альбом зі своїми спогадами, який буде виражати вашу унікальну особистість. Ви зможете переглядати його в будь-який час і зануритися у найщасливіші моменти вашого життя. Цей фотоальбом-розмальовка стане не тільки місцем для збереження фотографій, але й креативним проектом, що заповнить ваші спогади новими кольорами та відтінками.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Рік у яскравих фарбах. Фотоальбом-розмальовка» Дар’я Закревська

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук