«Згадаємо про нас» Дар’я Новицька

«Згадаємо про нас» Дар'я Новицька
Назва: Згадаємо про нас
Автор: Дар’я Новицька ;
Рік: 2023

Жанри: Жіночий роман

Про книгу

“Згадаємо про нас” Дар’ї Новицької – це глибоко зворушлива історія, яка розповідає про подружнє життя, складні стосунки та протистояння характерів, демонструючи випробування, які ставить життя перед двома людьми, пов’язаними шлюбом.

Головні герої цього роману – подружня пара, яка зіткнулася з кризою у своїх стосунках. Їхнє спільне життя, колись сповнене любові та розуміння, з часом перетворилося на поле битви, де кожен з них намагається відстояти свою точку зору.

Героїня книги – сильна та самостійна жінка, яка прагне зберегти свою ідентичність у шлюбі, що, здається, перестав її розуміти. Її боротьба за особисте щастя та відданість сімейним цінностям веде до внутрішнього конфлікту та переосмислення свого життя.

Герой роману – чоловік, який також переживає свої виклики у подружньому житті. Його бажання контролювати ситуацію та зберегти стабільність відносин виявляється несумісним з прагненнями його дружини.

Дар’я Новицька віртуозно веде читачів через лабіринти подружніх стосунків, показуючи, як розходження у поглядах та протистояння характерів можуть поставити під загрозу навіть найміцніші відносини. Авторка з великою майстерністю зображує емоційну напруженість та глибину переживань героїв, їхню боротьбу за любов та взаєморозуміння.

“Згадаємо про нас” – це роман про важливість збереження любові та здатності до компромісів у шлюбі, про пошук шляхів до відновлення зв’язку між двома серцями, що колись билися в унісон. Це книга для тих, хто цінує реалістичні історії про складні стосунки, наповнені глибокими емоціями та життєвою мудрістю.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Згадаємо про нас» Дар’я Новицька у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Згадаємо про нас» Дар’я Новицька

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук