«В ніч на двадцять перше» Світлана Румянцева

«В ніч на двадцять перше» Світлана РумянцеваНазва: В ніч на двадцять перше
Автор: Світлана Румянцева

Жанри: Зарубіжна фантастика, Попаданці
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Що вийде, якщо поєднати класичну історію про морські подорожі разом з містичним сюжетом, що наповнений несподіванками та відкриттями, що нікого не полишають байдужим? Відповіддю є книга «В ніч на двадцять перше» Світлани Румянцевої, в якій письменниця демонструє читацькому загалу пригоду, що водночас зворушує, змушує замислитись над цінними для кожної людини речами, та спробувати дати собі відповіді на ті запитання, що виникають перед головною героїнею.

Кессі, головна героїня роману, завжди була авантюристом, що наважувалась на найбільш зухвалі подорожі заради науки. Так трапилось і цього разу, коли в одну з експедицій вона самотужки вирушила бурхливим морем, розуміючи всі ризики. Шторм, природня стихія завжди були серйозним викликом навіть для досвідчених моряків. Проте Кессі це мало турбувало і вона вступила в двобій зі стихією, знаючи про наслідки, які навіть можуть бути фатальними. Все змінилось, коли вона отримала сигнал SOS.

Вона програла стихії. Хвилі зжалились над нею, адже їй поталанило потрапити до селища на березі моря, де вона зустрічає Енді, який пояснює їй, скільки пройшло часу між отриманням сигналу про необхідність допомоги та тим часом, коли вона потрапила на берег. Чотирнадцять довгих років – саме стільки часу пройшло між цими подіями. Героїні ще тільки доведеться дізнатись, що ж з нею трапилось та як це відбулося, а також довідатись про історію Енді, яка є не менш трагічною.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «В ніч на двадцять перше» Світлана Румянцева у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «В ніч на двадцять перше» Світлана Румянцева

Скачати rtf Скачати fb2 Скачати pdf Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «В ніч на двадцять перше» Світлана Румянцева

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук