«Ефект метелика» Марія Акулова

«Ефект метелика» Марія Акулова
Назва: Ефект метелика
Автор: Марія Акулова
Рік: 2023

Жанри: Любовні романи, Молодіжна проза

Читать онлайн

Про книгу

“Ефект метелика” від Марії Акулової – це сучасна варіація історії попелюшки, яка переплітається з магічними ночами у нічному клубі та коханням двох долень, хорошої дівчини і хорошого хлопця.

Головна героїня цієї казкової оповіді – звичайна дівчина, яка випадково потрапляє в захоплюючий світ нічного клубу, де вона знаходить несподівану свободу і виражає себе через танець. В цьому місці вона зустрічає хлопця, який виявляється не таким, як всі інші, і між ними спалахує особлива хімія.

Історія “Ефект метелика” розповідає про те, як звичайні життєві обставини можуть раптово змінитися, відкриваючи нові можливості та шляхи. Вона демонструє, що навіть у найнесподіваніших ситуаціях можна знайти кохання і відчуття справжньої долі.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Ефект метелика» Марія Акулова у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ефект метелика» Марія Акулова

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук