«Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

«Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич
Назва: Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя
Автор: Нік Вуйчич
ISBN: 978-617-7347-00-1
Рік видання: 2010
Жанри: Біографії і Мемуари, Історії з життя, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Життя без кордонів. Шлях до щасливого життя», автором якого є Нік Вуйчич, розповість людям про те, як насолоджуватися життям і отримувати те, що хочеться.

Большинство людей постоянно говорят о том, что всё идёт не так, как хотелось бы. Они постоянно рассуждают о неудачах, о жестоком мире, отсутствии возможностей и денег, о неблагосклонности судьбы. Они живут не в той стране и работают не в той компании, у них плохой начальник, их окружают бесчувственные люди, которые не хотят помочь. Это превращается в бесконечный поток жалоб, но жизнь от этого лучше не становится. А многие другие находятся ещё в более тяжёлом положении. Можно сколько угодно искать оправдания, ничего не меняя, а можно взять всё в свои руки.

Люди не вміють цінувати те, що мають, і користуватися цим. Автор книги був народжений без рук та ніг, але при цьому зміг навчитися жити повноцінним життям. У своєму творі він розповідає читачам, як йому це вдалося. Звісно, ​​у житті були важкі періоди відчаю, що він хотів попрощатися з життям. Але минув час, і він усвідомив цінність життя, зрозумів, що можна насолоджуватися життям навіть без рук та ніг. Нині він займається серфінгом, плаває, їздить на рибалку. Автор книги вміє швидко друкувати, у нього дві вищі освіти.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук