«Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф

«Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон ТріффНазва: Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу
Автор: Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф
Рік: 2023
Кількість сторінок: 320

Жанри: Біографії і Мемуари, Про бізнес популярно

Про книгу

Книга “Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу” написана Рідом Гофманом, Джун Коен та Дероном Тріффом, відомими підприємцями та експертами з Кремнієвої долини. Автори діляться своїм досвідом і принципами, які допоможуть у розвитку підприємницького мислення і досягненні успіху в бізнесі.

Ключовою ідеєю книги є те, що масштабування бізнесу залежить не від таланту або стратегії, а від підприємницького мислення, яке можна розвивати. Автори пропонують нові погляди на підприємництво і надають читачам унікальний інсайт у світ успішних підприємців.

Книга містить інтерв’ю з видатними лідерами таких компаній, як Apple, Nike, Netflix, Spotify, Starbucks, Google, Instagram і Microsoft. А також автори діляться своїм власним досвідом засновника та інвестора, що робить цю книгу цінним посібником для будь-якого, хто бажає змінити світ своїм бізнесом.

Книга пропонує захопливий сторітелінг і глибокий аналіз, розвіюючи найпоширеніші міфи про бізнес і розкриваючи неочевидні істини. Читачі отримають цінні висновки та рекомендації, які допоможуть їм переосмислити власну справу і створити унікальний продукт, що покращить світ.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф

Купити


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук