«Інтернат» Сергій Жадан

«Інтернат» Сергій Жадан
Назва: Інтернат
Автор: Сергій Жадан
Объем: 300 стр.
Жанри: Українська проза, Книги про війну, Сучасна українська література.

Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Книга «Інтернат» Сергія Жадана – це досить важка історія про людину, яка потрапила в незвичну для себе ситуацію, а довкола ще й війна йде. Події розгортаються на тлі воєнного конфлікту на Донбасі у січні 2015 року.

Головний герой – учитель Павло, який розуміє, що лінія фронту стрімко наближається до його місця проживання. Він людина, яка звикла плисти за течією, не вплутується в конфлікти і в принципі живе у своїй зоні комфорту.

Але все змінюється в один день, коли чоловіку потрібно забрати з інтернату дитину та відвезти до матері. Це історія про війну очима простої людини, яка просто хоче жити спокійно. Це історія про те, як швидко дорослішають діти, як страждають жінки, як запекло борються за справедливість чоловіки.

Книжку варто прочитати всім без винятку. Навіть якщо ти не цікавишся політикою і вважаєш, що війна відбуватиметься десь там, далеко, ти навіть не підозрюєш про те, що вона може прийти і до твоєї хати – несподівано, коли ти цього й не чекаєш. Війна – це кошмар, жах та страх, але не варто забувати про справедливість та про те, що наші діти повинні жити у мирний час.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Інтернат» Сергій Жадан у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Інтернат» Сергій Жадан

Скачати rtf Скачати pdf Скачати fb2 Скачати txt

Читати онлайн книгу українською «Інтернат» Сергій Жадан

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук