«Ідеальний шторм» Віталій Скоцик

«Ідеальний шторм» Віталій СкоцикНазва: Ідеальний шторм
Автор: Віталій Скоцик
Рік: 2021
Кількість сторінок: 286

Жанри: Політика, політологія, Біографії і Мемуари

Про книгу

«Ідеальний шторм» – ця захоплива книга відомого автора Віталія Скоцика є продовженням аналізу світової ситуації та розвитку України, який був розпочатий в попередніх його творах: «Виклик та відповідь» (2014 р.) та «Як нам жити в епоху змін?» (2016 р.).

Автор глибоко поглиблюється у вивчення історії та сучасності України, та висвітлює стратегічний розвиток нашої держави в епоху швидких геополітичних змін. Виклики для України стають дедалі складнішими, охоплюючи як сучасні труднощі, так і давні проблеми…

Але чи є вихід? Чи існує можливість знайти рішення? Віталій Скоцик переконує нас, що такий вихід існує, і незважаючи на труднощі, ми зможемо його знайти. Він вболіває за свою країну, а його книга – це не тільки аналіз ситуації, але й виклик до дії, до активного зусилля для досягнення мети.

Приголомшливі ідеї та роздуми Віталія Скоцика підіймуть ваші думки, змусять замислитися про майбутнє України, а також надихнуть на прагнення спільно змінити його на краще.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Ідеальний шторм» Віталій Скоцик

Купити

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук