«Відкритий шлюб» Ольга Джокер

«Відкритий шлюб» Ольга Джокер
Назва: Відкритий шлюб
Автор: Ольга Джокер ;
Рік: 2024

Жанри: Любовні романи, Романтична еротика

Про книгу

«Відкритий шлюб» Ольги Джокер – це сміливий та провокативний роман у жанрах сучасного любовного роману та романтичної еротики. Книга розповідає про подружжя, яке вирішує експериментувати з відкритими стосунками, розкриваючи перед читачами світ дуже відвертих почуттів, бажань та випробувань.

Головні герої роману – це подружня пара, яка, прагнучи внести новизну та оживити свої стосунки, вирушає на пошуки нових емоційних та фізичних відчуттів у рамках «відкритого шлюбу». Їхній шлях сповнений сміливих експериментів, які ставлять під сумнів традиційні уявлення про відносини та кохання.

Ольга Джокер майстерно і з чуттєвістю веде читача через лабіринт емоційних та еротичних пригод героїв. Вона досліджує глибину їхніх почуттів, внутрішніх конфліктів та переживань, викликаних їхнім вибором.

«Відкритий шлюб» – це роман про відвагу експериментувати у стосунках, про пошуки особистого щастя та про важливість збереження емоційної близькості між партнерами незважаючи на зовнішні випробування.

Ця книга стане відмінним вибором для тих, хто шукає історію, що зачіпає гострі та актуальні теми в сучасних стосунках, пропонуючи читачам зануритися у світ пристрасті, відвертості та емоційних пригод.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Відкритий шлюб» Ольга Джокер у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Відкритий шлюб» Ольга Джокер

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук