«Татусь з обкладинки» Аріна Вільде

«Татусь з обкладинки» Аріна ВільдеіНазва: Татусь з обкладинки
Автор: Аріна Вільде ;
Рік: 2022
Жанри: Сучасний любовний роман, Жіночий роман

Читать онлайн

Про книгу

“3” частина цикла “Мільйонер та попелюшка”.

“«Татусь з обкладинки» від Аріни Вільде – це третя частина захоплюючого циклу «Мільйонер та Попелюшка», де розкривається нова сторінка у світі любовних романів з непередбачуваним сюжетом та яскравими характерами.

Головний герой книги – успішний, привабливий мільйонер, звиклий до уваги та захоплення. Його життя перевертається, коли він несподівано стає батьком, зіткнувшись з викликами та радощами батьківства. Це досвід змінює його не тільки зовні, але й внутрішньо, відкриваючи глибини серця, про які він навіть не підозрював.

Аріна Вільде з великою майстерністю зображує еволюцію персонажа, його внутрішній світ, боротьбу та моменти щастя. Взаємодія між головним героєм та іншими персонажами – особливо з жінкою, яка з’являється у його житті і змінює його відносини до любові – наповнена реалізмом та глибокими емоціями.

«Татусь з обкладинки» – це не просто історія про любов та відносини, але й розповідь про особистісне зростання, важливість сімейних цінностей та батьківської любові. Цей роман вражає своєю щирістю та ніжністю, змушуючи читачів замислитися про справжні пріоритети у житті.

Книга «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде – чудовий вибір для тих, хто шукає історію з глибоким змістом, що вражає своєю здатністю зігрівати серце і надихати на нові життєві вершини.”
На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Татусь з обкладинки» Аріна Вільде у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Татусь з обкладинки» Аріна Вільде

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук