«Розлучення з мільйонером» Аріна Вільде

«Розлучення з мільйонером» Аріна ВільдеНазва: Розлучення з мільйонером
Автор: Аріна Вільде ;
Рік: 2021
Жанри: Сучасний любовний роман, Жіночий роман

Читать онлайн

Про книгу

“1” частина цикла “Мільйонер та попелюшка”.

«Розлучення з мільйонером» Аріни Вільде – це захоплюючий сучасний любовний роман, що відкриває цикл «Мільйонер та Попелюшка», де читачі занурюються у світ багатства, інтриг та складних емоційних відносин.

Головна героїня книги – це жінка, яка виходить заміж за чарівного мільйонера, думаючи, що знайшла своє щастя. Однак, їхнє спільне життя виявляється далеким від ідеалу. Стосунки, сповнені нерозуміння та розчарувань, призводять до рішення про розлучення, яке стає новим початком для героїні.

Аріна Вільде з великим мистецтвом зображує еволюцію персонажа від закоханої дівчини до сильної та незалежної жінки. Вона показує, як випробування та боротьба за особисте щастя допомагають героїні знайти свою ідентичність та місце у світі.

«Розлучення з мільйонером» розкриває не тільки складнощі відносин між чоловіком та жінкою, але й питання самореалізації, вибору між суспільними очікуваннями та власними бажаннями. Цей роман – глибокий та емоційний, він змушує читачів переосмислити власні погляди на любов, відносини та самоповагу.

Книга «Розлучення з мільйонером» є чудовим вибором для тих, хто шукає не лише романтичну історію, але й надихаючий приклад жіночої сили та волі до життя.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Розлучення з мільйонером» Аріна Вільде у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Розлучення з мільйонером» Аріна Вільде

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук