«Прокляття для мільйонера» Юліанна Бойлук, Анна Пахомова

«Прокляття для мільйонера» Юліанна Бойлук, Анна ПахомоваНазва: Прокляття для мільйонера
Автор: Юліанна Бойлук, Анна Пахомова
Рік: 2023

Жанри: Сучасний любовний роман, Короткий любовний роман

Читать онлайн

Про книгу

“Прокляття для мільйонера” Юліанни Бойлук та Анни Пахомової – це захоплююча книга, яка змушує читача задуматися про те, що гроші не завжди приносять щастя. Головні герої цієї книги – багатий бізнесмен Євген та молода вчена Олена, їхні життя переплітаються в результаті дивного збігу обставин.

Євген – успішний мільйонер, який має все, що можна бажати: величезний бізнес, розкішні будинки, дорогі машини. Але в один момент його життя перевертається з ніг на голову, коли він стає жертвою старовинного прокляття. Всі його рішення та дії починають приносити лише негаразди, його бізнес починає зазнавати збитків, а він сам стає замкненим та нещасним.

Олена – молода та талановита вчена, яка спеціалізується в галузі антропології та вивчає старовинні прокляття. Вона є єдиною людиною, яка може допомогти Євгену позбутися цього прокляття. Її зустріч з Євгеном починає нову главу в її житті, вона починає розуміти, що навіть найбільші наукові відкриття можуть мати особисті наслідки.

“Прокляття для мільйонера” – це книга про боротьбу за щастя, віру в себе та важливість внутрішньої гармонії. Через Євгена та Олену ми бачимо, що гроші не завжди приносять щастя, а справжній успіх полягає в знаходженні внутрішньої рівноваги та віри в себе.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Прокляття для мільйонера» Юліанна Бойлук, Анна Пахомова

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук