«Диво для генерального» Аріна Вільде, Лавлі Рос

«Диво для генерального» Аріна Вільде, Лавлі РосНазва: Диво для генерального
Автор: Аріна Вільде ;, Лавлі Рос
Рік: 2022
Жанри: Сучасний любовний роман, Жіночий роман

Читать онлайн

Про книгу

«Диво для генерального» – це чарівний сучасний любовний роман, створений у співпраці талановитих авторок Аріни Вільде та Лавлі Рос. Книга розповідає про несподіване кохання, що розгортається між сильним і владним генералом та молодою, життєрадісною жінкою, яка стає для нього справжнім дивом.

Головні герої книги – це дві зовсім різні особистості. Він – впливовий та серйозний генерал, звиклий до порядку та дисципліни у всьому. Вона – безтурботна та оптимістична, здатна знайти радість у малих речах. Їхня зустріч стає каталізатором низки змін у житті обох, де протистояння перетворюється на пристрасне та глибоке почуття.

Аріна Вільде та Лавлі Рос в майстерний спосіб передають складність людських відносин, показуючи, як двоє зовсім різних людей можуть знайти спільну мову та створити гармонію. Їхня історія пронизана не тільки романтикою та пристрастю, але й глибокими емоційними переживаннями.

«Диво для генерального» – це книга про силу кохання, що здатне перетворити життя, про важливість бути собою та про здатність приймати виклики долі. Ця історія залишає в серцях читачів відчуття надії, радості та віри в справжні дива.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Диво для генерального» Аріна Вільде, Лавлі Рос у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Диво для генерального» Аріна Вільде, Лавлі Рос

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук