«Війна і мир» Лев Толстой

«Війна і мир» Лев ТолстойНазва: Війна і мир
Автор: Лев Толстой
Рік: 1867
Об’єм: 1230 стор.

Жанри: Зарубіжна класика, Зарубіжні любовні романи, Історичні любовні романи, Історична література, Романтична проза, Література 19 століття
Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

Роман «Війна та мир», один із найбільших творів російської та світової літератури, створювався Л.М. Товстим протягом шести років, вісім разів листувався, а окремі епізоди – понад двадцять разів. Дослідники налічують п’ятнадцять варіантів лише початку роману. У цій книзі використана друга редакція «Війни та миру» (1873 рік), найбільш повна та зручна для читання, оскільки Толстой перевів на російську весь французький текст роману.

Книга має велику кількість ілюстрацій, що показують прототипів головних героїв, історичних персонажів, а також хроніку навали Наполеона на Росію. Розгорнуті коментарі до них дав російський літературознавець, професор філологічних наук Борис Соколов. З цих коментарів можна дізнатися багато цікавих та несподіваних подробиць про історичну канву «Війни та миру».

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Війна і мир» Лев Толстой у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Війна і мир» Лев Толстой

Скачати fb2 Скачати pdf Скачати docx

Читати онлайн книгу українською «Війна і мир» Лев Толстой


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук