«Кохана для чужинця» Кристина Асецька

«Кохана для чужинця» Кристина Асецька
Назва: Кохана для чужинця
Автор: Кристина Асецька ;
Рік: 2023
Повний текст 210 стор.

Жанри: Любовні романи, Фентезі, 18+

Про книгу

«Кохана для чужинця» Кристини Асецької – це захоплюючий любовний роман, витканий з елементів фентезі, де придворні інтриги, примус до шлюбу та любовний трикутник створюють непередбачувану та захоплюючу історію.

Центральною фігурою книги є молода жінка, яка опиняється у вирі політичних інтриг при дворі. Її життя раптово змінюється, коли вона стає об’єктом уваги двох чоловіків – владного і загадкового чужинця та її давнього друга. Обидва прагнуть здобути її руку, але кожен зі своїми цілями та бажаннями.

Кристина Асецька майстерно веде читача крізь лабіринт придворних інтриг та заборонених почуттів, демонструючи складність вибору в обставинах, де кожен рух може визначити долю. Вона створює глибокі та реалістичні образи персонажів, чиї внутрішні переживання та рішення викликають щире співпереживання.

«Кохана для чужинця» – це історія про силу кохання, яка здатна витримати випробування придворними інтригами та примусом до шлюбу. Це роман про жіночу силу, про важливість слідування власному серцю та про пошуки справжнього щастя у непростому світі фентезі.

Книга стане відмінним вибором для тих, хто шукає захоплюючу історію з глибоким сюжетом, розкішним фентезійним світом та незабутніми емоційними переживаннями.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Кохана для чужинця» Кристина Асецька у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Читать онлайн

Скачати безкоштовно книгу українською «Кохана для чужинця» Кристина Асецька

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук