«Tabula Rasa» Карліна Бенд

«Tabula Rasa» Карліна Бенд
Назва: Tabula Rasa
Автор: Карліна Бенд
Рік: 2023

Жанри: Фантастика

Читать онлайн

Про книгу

“Tabula Rasa” Карліни Бенд — це роман, що розгортає перед читачами історію одностатевого кохання, яке розквітає в найнесподіваніших обставинах. Від незнайомців, звільнених від усіх попередніх упереджень, до закоханих, які пізнають найглибші грані почуттів та емоцій — герої прокладають шлях, що стає відображенням сучасного бачення любові та відносин.

У центрі оповіді — двоє чоловіків, чиї долі перетинаються в момент, коли обидва шукають новий початок, “tabula rasa”, чистий аркуш, на якому можна написати нову історію. В процесі пізнання один одного, вони відкривають не лише нові сторони власних особистостей, але й глибину почуттів, які раніше здавалися недосяжними.

Карліна Бенд створює чуттєвий і захоплюючий наратив, в якому слеш не просто жанр, а спосіб розповісти про щиросердні емоції та реальність одностатевих стосунків. “Tabula Rasa” — це книга про шляхи, що ми обираємо, про любов, яка знаходить нас, та про сміливість бути справжніми перед обличчям нових початків.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Tabula Rasa» Карліна Бенд у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Tabula Rasa» Карліна Бенд

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук