«Донька Азраі» Оксана Усенко

«Донька Азраі» Оксана Усенко
Назва: Донька Азраі
Автор: Оксана Усенко
Рік: 2023

Жанри: Наукова фантастика

Читать онлайн

Про книгу

“Донька Азраї” Оксани Усенко — це чарівний роман, що переносить читача у світ пригод, міфічних істот та непереможної сили дружби та кохання. Головна героїня книги — молода та смілива русалка, донька величного Азраї, яка вирушає у захоплюючу подорож підводним світом, сповненим таємниць та невідомих істот.

У своїх пригодах вона стикається з різноманітними випробуваннями, відкриваючи нові межі свого світу та своєї душі. Роман оповідає про дружбу, яка перевіряється найскладнішими викликами, і про кохання, яке з’являється там, де його найменше чекаєш. Героїня вчиться боротися за справедливість у світі, де добро часто ховається за маскою краси, а зло — за ласкавою усмішкою.

Усенко невимушено переплітає реальність із фантастикою, створюючи власну версію морської міфології, де русалки є витонченими, але й могутніми істотами. “Донька Азраї” — це глибокий та багатогранний роман, який зачаровує своєю атмосферою та персонажами, змушуючи читачів вірити у магію, дружбу та велике кохання.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Донька Азраі» Оксана Усенко у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Донька Азраі» Оксана Усенко


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук