«Донька Азраі 2. Таємниці Океану» Оксана Усенко

«Донька Азраі 2. Таємниці Океану» Оксана Усенко
Назва: Донька Азраі 2. Таємниці Океану
Автор: Оксана Усенко
Рік: 2023

Жанри: Наукова фантастика

Читать онлайн

Про книгу

“Донька Азраї 2. Таємниці Океану” Оксани Усенко — це захоплююча подорож у глибини морських таємниць та власної душі. Продовження історії відважної русалки, доньки могутнього Азраї, розгортається в безкрайньому просторі океану, де кожна хвиля може приховувати і небезпеку, і чудеса.

З новою силою та відвагою героїня занурюється у світ величних глибин, шукаючи відповіді на питання, які стали перед нею після подій першої книги. Вона стикається з новими викликами, зустрічає неймовірних істот та відкриває древні містики, що охороняють найзаповітніші таємниці моря.

Пошук себе і свого місця у цьому чарівному підводному світі веде героїню через незліченні пригоди, де вона вчиться розпізнавати справжнє кохання та дружбу. Усенко з легкістю переплітає магічне та реальне, ведучи читачів через шторми та спокій, серед відчаю та надії, показуючи, що найцінніші відкриття чекають нас там, де ми наважуємось піти за покликом серця.

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно книгу «Донька Азраі 2. Таємниці Океану» Оксана Усенко у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати безкоштовно книгу українською «Донька Азраі 2. Таємниці Океану» Оксана Усенко

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук