«Книга дивних нових речей» Мішель Фейбер

«Книга дивних нових речей» Мішель ФейберНазва: Книга дивних нових речей
Автор: Мішель Фейбер
Рік: 2017
Кількість сторінок: 640

Жанри: Фантастика, Космічна фантастика, Зарубіжна фантастика

Про книгу

У захоплюючому романі “Книга дивних нових речей” від авторки Мішель Фейбер, ми переносимося в майбутнє, де світ Пітера Лі розпадається, і він відчуває необхідність покинути свою рідну домівку та дружину Беа. Пітер, священик, вирушає до загадкової планети Оаза під егідою таємничої корпорації АМІК.

Місія Пітера на Оазі полягає в установленні контакту з місцевими мешканцями, які захоплені пізнанням Біблії, яку вони називають “Книгою дивних нових речей”. У новому світі, де Земля повільно втрачає свою стійкість і прямує до катастрофічного кінця, Пітер знаходить себе самого і засвоює справжні цінності життя.

Пройшовши через численні випробування, Пітер усвідомлює справжню мету своєї місії на Оазі. Йому доведеться зробити найскладніший вибір в житті – між своєю вірою та надзвичайною любов’ю до дружини Беа. Від цього рішення залежить не тільки його життя, а й майбутнє всього світу.

“Книга дивних нових речей” – це відмінна синтез наукової фантастики, драми і філософських роздумів. Мішель Фейбер створює глибокий інтригуючий світ, де читачі відчувають емоційне зближення з головним героєм та переживають разом з ним його душевні коливання.

Ця книга спонукає задуматися про справжні цінності у житті, про віру і любов, про важливість збереження гуманізму і співчуття навіть в найскладніші часи. “Книга дивних нових речей” – це глибоко прониклива і вражаюча історія, яка залишається з читачем надовго після того, як остання сторінка була перевернута.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Книга дивних нових речей» Мішель Фейбер

Купити


Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук