«Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті

«Таємниця мого чоловіка» Ліян МоріартіНазва: Таємниця мого чоловіка
Автор: Ліян Моріарті
Рік: 2023
Кількість сторінок: 384
ISBN 978-966-948-766-7

Жанри: Психологічний трилер

Купити

Про книгу

«Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті – це захоплююча інтрига з кожною сторінкою. Головна героїня Келлі розповідає про своє життя, яке здається на перший погляд ідеальним – вона успішна, заможна та любить свого чоловіка. Але одного дня її чоловік зник, залишивши її з тремтячими руками та без відповідей на запитання. За кожною новою сторінкою героїня дізнається все більше та більше про свого чоловіка, і не завжди це приємні відкриття.

Саме головна героїня Келлі – людина з сильними рисами характеру. Вона дуже розумна та впевнена у собі жінка, яка завжди добивається своїх цілей. Проте зникнення її чоловіка змінює її звичний стиль життя та ставить її перед низкою викликів. Вона вимушена знайти в собі сили та ресурси, щоб зрозуміти, що ж сталося з її чоловіком та чому він зник без сліду. Келлі дуже відповідальна та надійна, завдяки цьому вона стає незамінною допомогою для друзів та рідних у цій складній ситуації.

Чоловік Келлі, який зник, також має досить важливу роль у цій книзі. Його особистість і поступки досить складні та загадкові, а його зникнення створює багато питань та інтриг. Головна героїня дізнається про його таємниці поступово, крок за кроком, розгадуючи загадки та приховані відомості.

На books2you можна завантажити ознайомлювальний фрагмент у форматах rtf, epub і fb2, txt, а також прослухати аудіокнигу книги «Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук