«Мексиканська готика» Сільвія Морено-Ґарсія

«Мексиканська готика» Сільвія Морено-ҐарсіяНазва: Диригент
Автор: Долорес Редондо
Рік: 2022
Об’єм: 304 стор
ISBN 9786171298095
Жанри: Трилери, Жахи і Містика, Сучасна зарубіжна література
Фрагмент
Читать онлайн Скачати книгу

Про книгу

“Мексиканська готика” Сільвії Морено-Ґарсія – це захоплююча історія про кохання, смерть та таємниці, що заховані від очей громадськості. Книжка розповідає про багату спадщину та культуру Мексики, яка переплітається зі сучасністю, створюючи унікальну атмосферу.

Головна героїня – молода архітекторка Леона – повертається до рідного міста, щоб допомогти відновити старий особняк. Тут вона знайомиться з таємничим вдовцем Хав’єром, в якого є свої таємниці та складні відносини з минулим. Їх зустрічі перетворюються на несподівану романтичну історію, але разом з цим розкриваються і страшні таємниці особняку, які переслідували родину Хав’єра.

Авторка майстерно передає настрій та атмосферу міста, описуючи його архітектуру, традиції та культуру. Вона також детально проробляє характери головних героїв, їхні думки та почуття, що дозволяє читачеві бути поруч з ними, відчувати кожну емоцію та переживання.

“Мексиканська готика” – це книжка, що привертає увагу не лише своєю захоплюючою історією, а й унікальною атмосферою та яскравими образами героїв. Вона змушує задуматись про любов, відданість та вічність, а також про те, що не кожен секрет можна залишити в тіні. Книжка буде цікава для шанувальників романтичних історій, таємничих подій та історії Мекси

На нашому літературному сайті books2you Ви можете читати онлайн та скачати (завантажити) безкоштовно фрагмент книги «Мексиканська готика» Сільвія Морено-Ґарсія у відповідному форматі: pdf, fb2, txt, rtf, epub на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон.

Скачати epub Скачати pdf Скачати mobi

Купити книгу

Читати онлайн книгу українською «Мексиканська готика» Сільвія Морено-Ґарсія

Оцініть
Поділитися з друзями
Додати відгук